Šta je pričao sa policijom? Ovako je Zoran Marjanović ispričao detalje o Jeleninom nestanku: Bio sam uspaničen i usplahiren
Srbija danas 23.03.2022
![Šta je pričao sa policijom? Ovako je Zoran Marjanović ispričao detalje o Jeleninom nestanku: Bio sam uspaničen i…](https://nstatic.net/img/logo/s/srbijadanas.png)
Zoran Marjanović, koji je optužen za ubistvo supruge, pevačice Granda Jelene Marjanović danas je u sudnici Višeg suda u Beogradu pojasnio nekoliko poziva, koje je uputio policiji u vreme nestanka njegove supruge 2. aprila 2016.
Podsetimo, on je u nekoliko navrata pozivao broj 192, ponavaljao da mu je supruga nestala i tražio da lociraju njen mobilni telefon "dok i dalje zvoni". U jednom razgovoru sa operaterkom, rekao je čak i da mu je supruga oteta. - Halo, dobar dan, zovem da prijavim nestanak. Ja sam sa ćerkom i ženom došao na nasip, ona je otišla da trči, nestala je - objašnjava Zoran operaterki koja se javila na broj 192. Na njeno pitanje "kako nestala", on odgovara "evo, već pola