Novi poraz košarkaša Radničkog u borbi za opstanak

Ritam grada Kg 31.03.2022  |  Ritam Grada

Košarkaši Radničkog su u utakmici 28. kola Košarkaške lige Srbije poraženi u svojoj SBB hali Jezero od ekipe Zlatibora rezultatom 88:95 (35:18, 23:25, 15:26, 15:26), čime su ostali na pobedu ispod zone opstanka, pa ih u poslednja dva kola očekuje težak posao.

Po ko zna koji put je Radnički sjajno otvorio meč i dobio prvu četvrtinu sa čak 17 poena razlike. Tokom drugih 10 minuta igre, uspeo je da zadrži razliku i na poluvreme ode sa velikih 15 poena „viška“. I po ko zna koji put ove sezone, potpuni sunovrat u drugom delu meča. Ništa posebno nije odigrala ekipa iz Čajetine, bolje rečeno, pustila je domaće da sami sebe „unište“. Koliko se Radnički oslonio na šut za tri poena govori podatak da je tek na minut i sedam