Najnovije vesti iz bolnice u Aleksincu: Oporavljaju se rudari koji su proveli noć pod kontrolom lekara

Telegraf 02.04.2022  |  Telegraf.rs
Najnovije vesti iz bolnice u Aleksincu: Oporavljaju se rudari koji su proveli noć pod kontrolom lekara

Preminuli su se ugušili metanom. Još njih 20 je povređeno, a većina se nalazi u aleksinačkoj bolnici

Svi rudari smešteni u bolnici u Aleksincu, nakon jučerašnjeg incidenta kada je poginulo osam rudara, proveli su noć mirno i očekuje se da će u toku dana veći broj pacijenata biti pušten na kućno lečenje. U stabilnom stanju su i tri rudara koji su hospitalizovani na odeljenju toksikologije niškog Kliničkog centra, saopštili su danas iz te zdravstvene ustanove. Kako je juče rečeno, rudari su hospitalizovani uglavnom zbog tegoba izazvanih udisanjem metana, a dvojica

Povezane vesti »

Ključne reči

Najnovije vesti »

Ko su kumovi srpske mafije

Ko su kumovi srpske mafije

Radar pre 2 minuta
Šta nas čeka iza ugla

Šta nas čeka iza ugla

Radar pre 2 minuta
Tri dana Vidovdana

Tri dana Vidovdana

Radar pre 2 minuta
Povratak stare Zagorke Dolovac

Povratak stare Zagorke Dolovac

Radar pre 2 minuta