Mitrović teroriše golmane u Engleskoj, pogodio dva puta! Srbin vodi tim ka Premijer ligi i juri još jedan rekord!

Mondo 02.04.2022  |  Nemanja Stanojčić

Aleksandar Mitrović je postigao nove golove u šampionatu, sve je bliži jednom igraču...

Aleksandar Mitrović je postigao nove golove u šampionatu, sve je bliži jednom igraču... Nastavlja Aleksandar Mitrović da teroriše golmane u Engleskoj. Postigao je još dva pogotka u sezoni, ukupno 37. i ne planira da se zaustavi. Nova "recka" maestralnog napadača bio je Kvins Park Rendžers, pošto je mrežu rivala zatresao prvo u 14. minutu, pa onda je bio siguran i sa penala u 78. za trijumf na gostovanju (2:0). Fabio Karvaljo je u 14. minutu poslao centaršut po