Rutinska pobeda bajerna Bivši igrač Partizana postigao dva gola u pobedi Bohuma!

Alo 02.04.2022

Najviše zahvaljujući golu rezerviste Gnabrija u 73. minutu Bajern je savladao na teškom gostovanju Frajbrug 4:1 i učvrstio se na prvom mestu Bundeslige

Posle dosadnog prvog poluvremena u kojem nije viđena nijedna stopostotna prilika, Gorecka je doneo prednost Bavarcima posle asistencije Kimih. Nije dugo trajala radost aktuelnih šampiona. Petersen je samo minut pošto je u igru ušao umesto Salaija poravnao na 1:1. Međutim, onda trener Julijan Nagelsman pravi ispostaviće se sjajan potez. U 72. minutu u igru umesto Pavara uvodi Gnabrija, koji sam minut kasnije donosi vođstvo Bajernu od 2:1. Trijumf je potvrdio Kinglsi