Fenomenalni ledej vodio Partizan do pobede! Crno-beli lako izašli na kraj sa Mornarom

Alo 02.04.2022

Košarkaši Partizana pobedili su u dvorani "Aleksandar Nikolić" Mornar 95:83 u utakmici 25. kola ABA lige.

Tako se tim Željka Obradovića vratio na pobednički kolosek posle poraza od Cedevita Olimpije. Bio je ovo 20. trijumf Partizana u regionalnom takmičenju, a uz to ima i četiri poraza. Sa druge strane, Mornar je na skoru 9-14. Partizan je već u prvoj četvrtini stekao dvocifrenu prednost i posle uvodnih 10 minuta bilo je 23:11 u korist domaćina. . @ZachLeDay32 with a 360 DUNK! 🙌👀 #ABALiga | #NLBSlamDunk @PartizanBC pic.twitter.com/tICz23FbZw — AdmiralBet ABA League