Скандал у Бундеслиги: Бајерн играо са 12 фудбалера (ВИДЕО)

Вести онлине 02.04.2022  |  Вести онлине
Скандал у Бундеслиги: Бајерн играо са 12 фудбалера (ВИДЕО)

Утакмица 28. кола немачке Бундеслиге између Бајерна из Минхена и Фрајбурга неће остати упамћена по убедљивој победи Бавараца (4:1), већ по једној крајње бизарној ситуацији која се догодила пет минута пре краја сусрета.

У 85. минуту у игру су у екипи Бајерна ушли Никлас Зиле и Маркус Забицер, док је пут свлачионице отишао Кингсли Коман. Тако је Бајерн на терену играо са 12 фудбалера наредних 17 секунди, пре него што је главни судија меча прекинуо игру, а Корентан Толисо схватио да је и он требало да напусти игру, иако је шансу добио двадесет минута раније, пошто се пожалио на повреду. Иако је постојала бојазан међу навијачима да би Бајерн могао да буде санкционисан, према

Повезане вести »

Кључне речи

Спорт, најновије вести »