Скандал у Бундеслиги: Бајерн играо са 12 фудбалера (ВИДЕО)
Вести онлине 02.04.2022 | Вести онлине

Утакмица 28. кола немачке Бундеслиге између Бајерна из Минхена и Фрајбурга неће остати упамћена по убедљивој победи Бавараца (4:1), већ по једној крајње бизарној ситуацији која се догодила пет минута пре краја сусрета.
У 85. минуту у игру су у екипи Бајерна ушли Никлас Зиле и Маркус Забицер, док је пут свлачионице отишао Кингсли Коман. Тако је Бајерн на терену играо са 12 фудбалера наредних 17 секунди, пре него што је главни судија меча прекинуо игру, а Корентан Толисо схватио да је и он требало да напусти игру, иако је шансу добио двадесет минута раније, пошто се пожалио на повреду. Иако је постојала бојазан међу навијачима да би Бајерн могао да буде санкционисан, према








