Kapiten Srbije dobio čašu piva u glavu - Tadić: Nisam zaslužio ovakav tretman, Groningen je zaradio na meni (video)

Sportski žurnal 03.04.2022

Tadić je dres Groningena nosio od 2010. do 2012. godine kada je prešao u Tvente za 5,5 miliona evra

Branilac titule i lider Eredivizije Ajaks je kao gost pobedio Groningen 3:1. Poveli su domaći golom Larsena u 20. minutu, a u nadoknadi prvog poluvremena preokret je inicirao kapiten Kopljanika iz Amsterdama Dušan Tadić. Prvo je kapiten reprezentacije Srbije u 45+1. minutu asistirao Klasenu, a u 45+6. minutu je pogodio iz penala. Usledile su ne baš lepe scene. Tadić je prstom ućutkivao navijače koji su se okomili na njega, zviždali su na svaki njegov kontakt s