За шест сати искључено 90 мотоциклиста: Возили пијани и без дозволе
Нова 06.04.2022 | Аутор:Софија Богосављев

Припадници Министарства унутрашњих послова, Управе саобраћајне полиције, током данашње акције појачане контроле возача мотоцикала у Београду, за само шест сати, санкционисали су 90 возача, од којих су двојица управљала двоточкашима под дејством алкохола.
Највише мотоциклиста – њих 18 санкционисани су јер нису носили кациге, 18 због непрописно постављене регистарске таблице, 12 без возачке дозволе за категорију возила којим су управљали, а откривено је и 12 мотоциклиста којима су истекле регистрационе налепнице. Такође, саобраћајна полиција санкционисала је и 11 мотоциклиста који су управљали двоточкашима на тротоару, једног јер је на мотору возио дете, као и тројицу којима је истекао рок важења возачке



![[ПОСЛЕДЊА ВЕСТ] Вучић: „Набављамо ПВО систем ХQ-9 и кинеске ловце“](https://nstatic.net/732/42015732rezukk.jpg)




