Prvi put posle otvaranja 1989. godine počinje renoviranje zgrade Muzeja vazduhoplovstva: Ministarstvo odbrane počinje sa radovima na prilaznom stepeništu, krovu i plafonu Depoa
Tango Six 08.04.2022 | Petar Vojinovic

Ponedeljak prethodne nedelje biće zapisan u istoriji Muzeja vazduhoplovstva kao početak prvih radova na renoviranju infrastrukture ove jedinstvene institucije od njenog osnivanja.
Kako je Ministarstvo odbrane potvrdilo za Tango Six, počeli su opsežni radovi koji će, konačno, vratiti fizički dignitet jednoj od najvrednijih istorijskih zbirki na ovim prostorima. Kako je Ministarstvo odbrane potvrdilo za naš portal, prvi set radova rekonstrukcije zgrade muzeja i njegove neposredne okoline počeo je 28. marta. Prvo na redu je najveća vizuelna sramota ove inače najneadekvatnije moguće zgrade za potrebe čuvanja istorijskih predmeta – njeno prilazno
![[DUBAI AIRSHOW 2025] Udes borbenog aviona Težas i napetost između Indije i Pakistana koja nije pomogla](https://nstatic.net/712/40921712xjjdql.jpg)

![[DUBAI AIRSHOW 2025] Obilazak Suhoja 57: U potrazi za novim inostranim kupcima](https://nstatic.net/871/40915871nrjstj.jpg)
![[DUBAI AIRSHOW 2025] Premijera modernizovanog JAK-130M: Šta ako se Srbija odluči za kupovinu?](https://nstatic.net/137/40905137uqeusq.jpg)
![[DUBAI AIRSHOW 2025] EDePro premijera: Nova elisa sa promenljivim korakom u potpunosti izrađena od kompozita](https://nstatic.net/378/40904378nzovbz.jpg)





