Остао сам без ногу, више не видим на једно око: Британски новинар гледао како му колеге гину у Украјини, једини преживео
Мондо 08.04.2022 | Сара Гајић

Новинар Бенџамин Хол рекао је да се осец́а "проклето срец́ним" упркос томе што је изгубио ноге и вид на једно око, док је извештавао о рату у Украјини.
Новинар Бенџамин Хол рекао је да се осец́а "проклето срец́ним" упркос томе што је изгубио ноге и вид на једно око, док је извештавао о рату у Украјини. Британски новинар је рањен у близини Кијева 14. марта док је извештавао са двоје колега, сниматељем Пјером Закржевским и украјинском новинарком Александром Кувшиновом. Њихово возило је погодила ракета, наводи се у ранијој изјави генералне директорке Фокса, Сузан Скот. Једино је Бенџамин Хол преживео овај напад.












