Šampionke prejake za oslabljeni Radnički

Veliki park 10.04.2022

Rukometašice Radničkog su u polufinalnom duelu Kupa Srbije nakon jakog otpora u većem delu utakmice, u oslabljenom sastavu poražene od višestrukog osvajača Kupa, ekipe Jagodine rezultatom 21:27, poluvreme 9:10 i tako se časno, uzdignutog čela oprostile od borbe za trofej.

Kragujevčanke od početka sezone prate kadrovski problemi uzrokovani povredama a put Kraljeva su krenule bez najiskusnije u svojim redovima, Jovane Stoiljković, koja ovog proleća pruža sjajne partije, ali čvrsto rešene da pokažu zube i daju sve od sebe u borbi sa favorizovanim protivnikom. Utakmica je počela čvrsto na obe strane, agresivno u odbrani i nervozno u napadu, tako da se na prvi pogodak čekalo 4 minuta, a golgeterski post prekida Ajlin Bjelak. Nastavile su