Trener okrivio var nakon što su izgubili komičnim golom u 93. Minutu: Haos na meču Spartaka i Kolubare, palo 7 golova!

Mondo 10.04.2022  |  Milutin Vujičić

Pogledajte golove na meču Spartaka i Kolubare.

Pogledajte golove na meču Spartaka i Kolubare. U poslednjem kolu preliminarne faze Superlige gledali smo goleadu u Subotici. Spartak je nakon velikog preokreta u 93. minutu savladao Kolubaru 4:3 (0:1), a oba tima nastaviće borbu u plej-autu pošto sada imaju po 34 boda! Nezadovoljniji je trener Dejan Đurđević čija ekipa je ostala bez "goriva" u finišu utakmice, iako su uspeli da stignu Spartak i nakon 3:1 na semaforu. Đuranović i Andrić su doneli izjednačenje, da bi