Siti posle drame preživeo Atletiko i plasirao se u polufinale Spektakl i šest golova na "Enfildu", Liverpul ide na Viljareal

Alo 13.04.2022

Fudbaleri Mančester sitija i Liverpula poslednji su učesnici polufinala Lige šampiona

Atletiko Madrid i Mančester siti su odigrali 0:0, pa su "građani" prošli dalje zbog pobede od 1:0 u prvom meču. Liverpul i Benfika su remizirali 3:3, a "redsi" idu dalje jer su u prvoj utakmici slavili sa 3:1. Mančester siti je bio bolji rival u prvom poluvremenu, imao je potpunu kontrolu, dok je Atletiko gotovo svih 45 minuta bio u podređenom položaju. What a performance! 💪💙 pic.twitter.com/00Uxp6s0UE — Manchester City (@ManCity) April 13, 2022 Najbolju priliku