Неки произвођачи купују веш машине и с њих скидају полупроводнике
Ауто блог 23.04.2022 | Ревијахак.хр

Аутоиндустрија је на коленима због несташице чипова.
Мада је велики део производње преусмерен на профитабилне СУВ-ове и профит је исти, ако не и већи (сви су подигнули цене нових возила), дугорочно ће се последице осетити. Мања продаја значи и тешко преживљавање овлашћених сервиса у будућности, који ће радити с много мање возила. Колика је криза, говори и следећа вест коју преноси Ревија ХАК. Да смо информацију пронашли око 1. априла сумњали бисмо у њену аутентичност, али она долази из озбиљне фирме, из уста








