Liverpul za dva minuta potopio "žutu podmornicu" Klopova mašinerija jednom nogom u finalu Lige šampiona

Alo 27.04.2022

Fudbaleri Liverpula pobedili su na svom terenu Viljareal - 2:0 (0:0), u prvoj utakmici polufinala Lige šampiona.

Bio je ovo pravi čas fudbala u izvedbi ekipe Jirgena Klopa. Od prvog minuta je Liverpul imao inicijativu, dok se Viljareal, očekivano, opredelio za defanzivnu taktiku. U 12. minutu viđena je prva velika prilika. Mohamed Salah je centrirao, Sadio Mane pobegao odbrani gostiju, potpuno sam šutirao glavom sa peterca, ali je lopta završila pored stative. A big first-leg performance from the Reds 💪 #UCL | #LIVVIL pic.twitter.com/jLEMjlQxDr — Liverpool FC (@LFC) April 27,