Spartak lako sa proleterom: Novosađani prespavali prvo poluvreme, pa bili bolji u nastavku!

Hot sport 28.04.2022  |  Đorđe Sredojević

Poslednjih 20 minuta kao nacrt za nastavak! Fudbaleri Spartaka iz Subotice su na svom stadionu savladali ekipu Proletera rezultatom 3:1 i tako napravil ogroman korak u borbi za opstanak.

Proleter je jako loše ušao u utakmicu, Spartak je u prvih šest minuta imao tri ogromne prilike, ali kako je utakmica odmicala gosti su se dizali, ali ipak nisu mogli ni do boda. FOTO: FK Proleter Prvi pogodak je postigao Nemanja Nikolić u šestom minutu nakon užasne reakcije odbrane gostiju. Potom Nikolić je bio asistent, a prednost je duplirao mladi Luka Bjelović u 23. minutu. Potom malo su stali na noge gosti, ipak Spartak je ponovo iskoristio ameatersku reakciju