Novi Pazar grabi ka opstanku, preokret protiv Radničkog vredan tri boda (foto, video)

Sportski žurnal 30.04.2022

Golove za domaćina postigli su Islamović i Mujezinović u drugom poluvremenu (2:1)

Fudbaleri Novog Pazara pobedili su na svom terenu kragujevački Radnički 2:1 u utakmici četvrtog kola plej-auta za opstanak u Super ligi Srbije. Gosti iz Kragujevca na poluvremenu su imali minimalnu prednost zahvaljujući pogotku Voje Ubiparipa u 20. minutu. Pazar je preokrenuo golovima igrača koji su dobili šansu dobili od starta drugog dela utakmice, Seada Islamovića u 59. i Mustafe Mujezinovića u 69. minutu. Utakmicu na Džaizkoin areni pratilo je oko 4.000