Bilo je sramotno, tako se ne ostaje u ligi: Bolan poraz Lalatovićevog tima - čeka ga teška borba da ne ispadne!

Mondo 30.04.2022  |  Mladen Šolak

Iako su u Pazaru vodili, Kragujevčani su potpuno potonuli kada se odlučivalo u Pazaru.

Iako su u Pazaru vodili, Kragujevčani su potpuno potonuli kada se odlučivalo u Pazaru. Nenad Lalatović je burno najavio meč u Novom Pazaru, sa svog telefona pročitao uvredljive reči za koje tvrdi da ih nikad nije izgovorio, a onda je sa svojim Radničkim 1923 doživeo poraz - 1:2. Iako su Kragujevčani u Pazaru poveli golom Voja Ubiparipa u 21. minutu i iako je iskusni Marko Mirić imao veliku šansu da poveća tu prednost do poluvremena, na kraju su ipak svi bodovi