Vlahović se pojavio u kadru, a komentatori umiru od smeha: Zbog jednog poteza Alegrija nisu mogli da dođu sebi! (video)

Mondo 01.05.2022  |  Milutin Vujičić

Izlazak iz igre Dušana Vlahovića nasmejao je komentatore, posebno zbog čoveka koga je umesto njega u igru ubacio Maks Alegri.

Izlazak iz igre Dušana Vlahovića nasmejao je komentatore, posebno zbog čoveka koga je umesto njega u igru ubacio Maks Alegri. Srpski napadač Dušan Vlahović (22) odigrao je jedan od najslabijih mečeva za Juventus od dolaska u januaru, ali je njegova ekipa zahvaljujući golovima Bonučija savladala slabašnu Veneciju (2:1). Juventus je vodio od sedmog minuta golom Bonučija, potom je Aramu kaznio njihovu kukavičku igru u 71. minutu i izjednačio rezultat, da bi ponovo