Katastrofa mančestera: Brajton ‘spakovao’ četiri komada i vratio ih na ‘Teatar snova’! (video)

Hot sport 07.05.2022  |  Vukašin Cvetković

Brutalna partija ‘Galebova’! Fudbaleri Brajtona su na svom terenu ‘demolirali’ ekipu Mančester junajteda sa 4:0.

Tim koji sa klupe predvodi Ragnik se ništa nije pitao na današnjoj utakmici. Mrežu gostiju ‘načeo’ je Kaisedo u 15. minutu susreta, a to je bio ujedno i jedini pogodak u prvom delu igre. Do kraja susreta golove su postizali Kukurelja u 49. Gros u 57. i Trosar u 60. minutu. <span data-mce-type="bookmark" style="display: inline-block; width: 0px; overflow: hidden; line-height: 0;" class="mce_SELRES_start"></span> Mančester se ovim porazom i matematički oprostio od