Krah! Bivši trener zvezde ispao iz premijer lige: Grof i Arsenal bez šanse za opstanak!

Mondo 14.05.2022  |  Nemanja Stanojčić

Miodrag Božović je sa Arsenalom iz Tule ispao iz najjačeg ranga ruskog takmičenja.

Miodrag Božović je sa Arsenalom iz Tule ispao iz najjačeg ranga ruskog takmičenja. Poraz za kraj i ispadanje iz lige. Miodrag Božović je sa Arsenalom iz Tule ostao bez šanse za opstanak u najjačem rangu ruskog takmičenja. Nemaju više ni teorijsku šansu. UFA je na sovm terenu slavila (2:1) i tako preselila Grofa i njegov tim u niži rang. Poveli su preko Dimitrija Kabutova u 13. minutu, ali je Kings Kangva izjednačio u 25. minutu. Strelac gola je zatim u 72. dobio