(VIDEO) Patrik Vijera šutnuo navijača Evertona: “Nemam šta da kažem o tome”

Nedeljnik 20.05.2022  |  Agencija Beta

EPA-EFE/Sebastien Nogier (Beta) – Trener fudbalera Kristal Palasa Patrik Vijera nije želeo da komentariše situaciju kada je posle poraza na Gudison parku i ulaska pristalica Evertona na teren udario jednog navijača domaćeg tima. “Nemam šta da kažem o tome”, rekao je Vijera u za britanske medije posle meča.

On je ironično dodao da je zadovoljan time kako su navijači uspeli da ulete na teren, dodajući: “Sudija je baš dobro odradio posao”. Fudbaleri Kristal Palasa su sinoć posle prvog poluvremena vodili sa 2:0 protiv Evertona, ali je domaći tim u nastavku preokrenuo rezultat i stigao do pobede od 3:2 koja je značila i opstanak u Premijer ligi pa je veliki broj navijača domaćeg tima uleteo na teren da to proslavi. Dok je Vijera pokušavao da napusti teren, jedan od