Kragujevčani ostaju u Superligi Srbije

Sport klub 29.05.2022  |  Autor:Katarina Kostić

Fudbaleri Železničara iz Pančeva pobedili su minimalnim rezultatom Radnički 1923 u gostima u baražu SLS, ali to nije bilo dovoljno da obezbede plasman u elitu, zbog rezultata (1:3) iz prvog međusobnog meča, koji je išao u prilog Kragujevčana.

Jedini gol na utakmici postigao je Dario Grgić u 26. minutu, ali to nije bilo dovoljno za prolazak dalje jer su izabranici Nenada Lalatovića ostvarili ukupan rezultat 3:2. Vojvođansku ekipu je trgla promena šefa stručnog štaba, Igor Savić je dobro pripremio ekipu za revanš, ali to nije bilo dovoljno da se napravi senzacija. Obe ekipe su od samog starta igrale ofanzivno, a domaćini su imali prvu šansu već u četvrtom minutu preko Voja Ubiparipa. U nastavku meča oba