Povezane vesti

Lalatović ispunio zadatak - Radnički o(p)stao u Super ligi uprkos porazu (foto, video)

Lalatović ispunio zadatak - Radnički o(p)stao u Super ligi uprkos porazu (foto, video)

Sportski žurnal 29.05.2022
Pančevački Železničar na "Čika Dači" u Kragujevcu pobedio 1:0, ali mu je to bilo malo. Kragujevački Radnički je o(p)stao u Super ligi. Ključan je bio prvi meč baraža u Smederevu kada su izabranici trenera Nenada Lalatovića pobedili 3:1… »
Novopazarci se ispromašivali, ali uprkos porazu opstali u eliti zbog više datih golova u gostima (foto, video)

Novopazarci se ispromašivali, ali uprkos porazu opstali u eliti zbog više datih golova u gostima (foto, video)

Sportski žurnal 29.05.2022
IMT u revanšu baraža u gostima pobedio Novi Pazar 2:0 golovima Lukovića i Zorića. U revanšu baraža za popunu Super lige Novi Pazar je na svojoj "Džazkoin areni" poražen od beogradskog IMT-a 0:2, ali je zadržao mesto u eliti. Ispostavilo se da je… »
Superliga Srbije: Kragujevčani i Pazarci sačuvali status

Superliga Srbije: Kragujevčani i Pazarci sačuvali status

Dnevnik 29.05.2022
Iako su i Kragujevčani i Pazarci izgubili na svom terenu u revanš utakmicama baraža za popunu Superlige Srbije uspeli su da sačuvaju status. Prvo su fudbaleri Železničari na „Čika Dači“ savladali Radnički sa 1:0 (0:0), ali kako su u prvom… »
Lalatović: Što je za druge nemoguće za mene je moguće

Lalatović: Što je za druge nemoguće za mene je moguće

Sport klub 29.05.2022
Trener kragujevačkog Radničkog Nenad Lalatović bio je zadovoljan posle obezbeđenog opstanka, ali i ostao zagonetan povodom budućeg angažmana. – Zadovoljan sam prvom utakmicom, drugom nisam. Mislili smo da smo već obezbedili opstanak, oni nisu… »
Novi Pazar ostao superligaš, hrabri IMT nije uspeo

Novi Pazar ostao superligaš, hrabri IMT nije uspeo

Sport klub 29.05.2022
Novi Pazar je poslednji tim koji je izborio plasman u Super ligu Srbije u sezoni 2022/23. Posle Radničkog 1923, kroz baraž opstanak u Super ligi Srbije izborio je i Novi Pazar. Ekipa koju sa klupe predvodi Tomislav Sivić izgubila je na domaćem terenu… »
Novi Pazar se spasao - Sivić: Ovo je pre tri meseca delovalo nemoguće!

Novi Pazar se spasao - Sivić: Ovo je pre tri meseca delovalo nemoguće!

Sportski žurnal 29.05.2022
Novi Pazar je u revanšu baraža poražen kod kuće 0:2 od IMT-a. Novi Pazar je u revanšu baraža poražen kod kuće 0:2 od IMT-a, ali je zahvaljujući pobedi 3:1 u prvom meču u gostima ostao član elitnog društva zbog više datih golova u gostima. -… »
Pevalo se "Lalate, ostani", ali...

Pevalo se "Lalate, ostani", ali...

Sportske.net 29.05.2022
Nenad Lalatović, po svemu sudeći, neće biti šef struke Radničkog iz Kragujevca sledeće sezone, iako su navijači na kraju utakmice protiv Železničara pevali "Lalate, ostani" nakon čega je bilo i vidljivih emocija od strane šefa struke. Da neće… »
Radnički opstao - Lalatović: Ono što je za sve bilo nemoguće, za mene je moguće!

Radnički opstao - Lalatović: Ono što je za sve bilo nemoguće, za mene je moguće!

Sportski žurnal 29.05.2022
Ono što sam želeo da ispunim i što sam obećao, to sam i ostvario, ostali smo u Super ligi. Radnički (Kg) je u revanšu baraža na svom „Čika Dači“ poražen od pančevačkog Železničara 0:1, ali je u prvom meču stvorio zalihu (3:1) koja mu je… »
Kragujevčani ostaju u Superligi Srbije

Kragujevčani ostaju u Superligi Srbije

Sport klub 29.05.2022
Fudbaleri Železničara iz Pančeva pobedili su minimalnim rezultatom Radnički 1923 u gostima u baražu SLS, ali to nije bilo dovoljno da obezbede plasman u elitu, zbog rezultata (1:3) iz prvog međusobnog meča, koji je išao u prilog Kragujevčana… »

Vesti dana »