Ništa od finala Evropskog prvenstva: Kadeti Srbije izgubili od fudbalera Holandije nakon penala

Radio 021 29.05.2022  |  021.rs

Kadetska ekipa fudbalera Srbije, uzrasta do 17 godina, izgubila u polufinalu Evropskog prvenstva u Izraelu nakon serije penala.

U prvoj polovini utakmice nije bilo pogodaka ni sa jedne strane. Igra se zaista "zakuvala" u drugoj polovini, kada je povela selekcija Holandije, da bi Srbija izjednačila tri minuta nakon primljenog gola. Srbija je ubrzo prešla u vođstvo koje je držala do 74. minuta, kad su mladi Holanđani izjednačili za 2:2. Regularni deo igre završio se izjednačeno, a fudbaleri su se pripremili za izvođenje jedanaesteraca. Tokom penala kadeti Srbije nisu imali dovoljno sreće, a