Бесплатан улаз у Народни музеј за време градске славе
Наиссус инфо 02.06.2022

Поводом прославе градске славе Свети цар Константин и царица Јелена улаз у Народни музеј биће бесплатан за све појединачне посете.
Организоване групе преко агенција плаћаће улаз, а улаз је слободан од 3. до 5. јуна. 3. јуна у Археолошкој сали од 12х до 14 сати биће оргабизовано стручно вођење кроз сталну поставку. 4. и 5. јуна на платоу испред Градске куће од 11 до 14 сати одржаће се дечја радионица АНТИЧКИ НАИСУС КРОЗ СВАКОДНЕВНИ ЖИВОТ ЉУДИ.










