Radonjić posle debakla od crno-belih Serija kreće iz početka, boli me ponašanje pojedinih igrača Partizana

Alo 03.06.2022

Košarkaši Partizana pobedili su Crvenu zvezdu u četvrtom meču finalne serije sa 112:84, pa će se o šampionu ABA lige odlučivati u ponedeljak od 20 časova, kada su crveno-beli domaćini

Partizan je odigrao besprekornu utakmicu. Pobedio je večitog rivala ubedljivo, već na poluvremenu su obezbedili pobedu, a samo u prvoj četvrtini postigli su 35 poena! - Serija kreće iz početka. Dobro smo izgledali na početku meča, imali smo energiju u odbrani, dobra rešenja u napadu. Međutim, Partizan je promenio sistem odbrane, nismo na agresivnost odgovorili istom merom, Partizan je iz odbrane stekao samopouzdanje za igru u napadu, pa se sve završilo onako kako