Bogdanović otvoreno: ‘Srbija igra dobro jer je Tadić kapiten! Nije imao Zvezdu ili Partizan da ga pokvare!’ (video)

Hot sport 12.06.2022  |  HotSport

Nekadašnji fudbaler je oduševljen ponašenjem i fudbalskim znanjem Dušana Tadića.

U okviru 4. kola grupne faze B divizije UEFA Lige nacija, fudbaleri Slovenije dočekali su nacionalni tim Srbije. Utakmica na stadionu ‘Stožice‘ u Ljubljani počela je u terminu od 20 časova i 45 minuta, a rezultat je 2:2 u 55. minutu meča. Orlovi su na poluvremenu vodili 0:2, a onda su domaći uzvratili sa brza dva pogotka nakon velike pauze. Tokom poluvremena, kao specijalni gost u studiju RTS-a, gostovao je bivši srpski fudbaler, Rade Bogdanović. On je kratko i