Održana press konferencija u Beogradu na kojoj je predstavljen program događaja u Tivtu tokom sezone 2022.g.
Nedeljnik 15.06.2022 | Biznews
![Održana press konferencija u Beogradu na kojoj je predstavljen program događaja u Tivtu tokom sezone 2022.g.](https://nstatic.net/img/logo/s/nedeljnik.png)
Foto: Srđan Bosnić Turistička organizacija opštine Tivat zajedno sa partnerima Porto Montenegrom, Lušticom Bay, kao i Centrom za kulturu Tivat na današnjoj press konferenciji u Beogradu predstavila je bogat kalendar događaja za leto 2022.godine.
Press konferencija upriličena je u restoranu Gilda u Beogradu gde su mediji imali priliku da se upoznaju sa mnogobrojnim muzičkim, sportskim i kulturnim dešavanjima u Tivtu. Foto: Srđan Bosnić Na konferenciji su govorili: direktorka Turističke organizacije opštine Tivat Danica Banjević, predstavnica Luštica Bay Kristina Škanata, predstavnik Porto Montenegro Danilo Kalezić i v.d. direktorka Centra za kulturu Tivat Dijana Sindik. Željko Komnenović, predsednik Opštine