Rezervisti sprečili zvezdin poraz u Sloveniji Debitovao Bukari i odmah pokazao klasu

Alo 27.06.2022

Fudbaleri Crvene zvezde remizirali su u drugom prijateljskom meču u Sloveniji, protiv ekipe Domžala – 1:1.

Kao i protiv Brava pre nekoliko dana, crveno-beli su bolji bili u finišu, ovoga puta je to bilo dovoljno samo za remi, Vladimir Lučić je u 87. minutu na asistenciju Srnića sprečio Slovence da stignu do trijumfa. Prethodno je Domžale u vođstvo doveo Durdov u 29. minutu. Crvena zvezda je imala kolosalnu priliku za vođstvo, ali centarfor Beograđana nije uspeo da zatrese mrežu rivala. Mogao je to da učini i Bukari, no njegov šut golman Mulalić je odbranio. Već na