Rukometaši Srbije osvojili bronzu: U borbi za medalju pala je Severna Makedonija!

Hot sport 06.07.2022  |  HotSport

Muška rukometna reprezentacija Srbije osvojila je bronzanu medalju na Mediteranskim igrama u Oranu.

U utakmici za treće mesto „orlovi“ su bili bolji od selekcije Severne Makedonije i slavili rezultatom 34:29 (15:13). Severna Makedonija je bolje započela utakmicu i sredinom prvog poluvremena imala prednost od tri gola (8:5). Međutim naša selekcija se ubrzo vraća u pravi kolosek. U 22. minutu dolazi do 10:10, a zatim do isteka poluvremena diktira tempo utakmice i na odmor odlazi vođstvom 15:13. Zamah koji su izabranici Tonija Đerone uhvatili preneli su i u drugi