Povezane vesti

Đerona: Igrali smo jake utakmice na Mediteranskim igrama

Đerona: Igrali smo jake utakmice na Mediteranskim igrama

Sport klub 06.07.2022
Srbija je osvojila bronzu na Mediteranskim igrama u Alžiru, pobedivši u meču za treće mesto Severnu Makedoniju sa 34:29. Selektor rukometne reprezentacije Srbije Toni Đerona izjavio je da je osvajanje bronzane medalje „veoma važno“ jer je naša… »
Srbija oborila rekord: Naša zemlja osvojila najviše zlata od kada se takmičimo na Mediteranskim igrama

Srbija oborila rekord: Naša zemlja osvojila najviše zlata od kada se takmičimo na Mediteranskim igrama

Večernje novosti 06.07.2022
ZAVRŠENE su Mediteranske igre u Oranu (Alžir), a Srbije je oborila rekord po broju zlatnih medalja kada je ovo takmičenje u pitanju. Foto: Bokserski savez Srbije Naime, naša zemlja je došla do broja od 13 najsjajnijih odličja, a uz to je imala sedam… »
Rukometaši Srbije osvojili bronzu: U borbi za medalju pala je Severna Makedonija!

Rukometaši Srbije osvojili bronzu: U borbi za medalju pala je Severna Makedonija!

Hot sport 06.07.2022
Muška rukometna reprezentacija Srbije osvojila je bronzanu medalju na Mediteranskim igrama u Oranu. U utakmici za treće mesto „orlovi“ su bili bolji od selekcije Severne Makedonije i slavili rezultatom 34:29 (15:13). Severna Makedonija je bolje… »
Srbija osvojila 31 medalju na Mediteranskim igrama, rukometaši bronzani za kraj

Srbija osvojila 31 medalju na Mediteranskim igrama, rukometaši bronzani za kraj

Nova 06.07.2022
Veliki uspeh za našu zemlju. Rukometaši Srbije su, nakon rukometašica, obezbedili bronzanu medalju na Mediteranskim igrama u Oranu pobedom nad Severnom Makedonijom 34:29. Ovim nastupom, naši sportisti završili su nastup na Mediteranskim igrama u… »
MI: Rukometaši Srbije osvojili bronzanu medalju

MI: Rukometaši Srbije osvojili bronzanu medalju

N1 Info 06.07.2022
Muška rukometna reprezentacija Srbije osvojila je bronzanu medalju na Mediteranskim igrama u Oranu. U utakmici za treće mesto „orlovi“ su bili bolji od selekcije Severne Makedonije i slavili rezultatom 34:29 (15:13). Severna Makedonija je bolje… »
Rukometaši po ugledu na koleginice, nova bronza za Srbiju u Alžiru!

Rukometaši po ugledu na koleginice, nova bronza za Srbiju u Alžiru!

Sportske.net 06.07.2022
U utakmici za bronzu Srbija je pobedila Severnu Makedoniju sa 34:29 (15:13). Najefikasniji u našoj selekciji bili su Vukašin Vorkapić sa šest i Marko Milosavljević i Miloš Grozdanić sa po pet postignutih golova. Severna Makedonija je bolje počela… »
MI: Rukometaši Srbije osvojili bronzanu medalju

MI: Rukometaši Srbije osvojili bronzanu medalju

Sport klub 06.07.2022
Muška rukometna reprezentacija Srbije osvojila je bronzanu medalju na Mediteranskim igrama u Oranu. U utakmici za treće mesto „orlovi“ su bili bolji od selekcije Severne Makedonije i slavili rezultatom 34:29 (15:13). Severna Makedonija je bolje… »

Vesti dana »