Srbin briljira u Los anđelesu: Joveljić nastavio da rešeta mreže u MLS ligi (video)

Večernje novosti 14.07.2022  |  Č. V.

SRPSKI fudbaler Dejan Joveljić nastavlja sa briljantnim partijama u dresu Los Anđeles Galaksija.

FOTO: N. Paraušić Bivši fudbaler Crvene zvezde postalo je standaran u prvih 11, a treneru Gregu Vaniju je vratio na ukazanom poverenju sa nova dva pogotka u porazu od San Hozea - 3:2. Los Anđeles je posle 45 minuta gubio sa velikih 3:0, ali je Srbin postigao dva sjajna gola u drugom poluvremenu. Ipak, njegovi pogoci nisu bili dovoljni da se izbegne poraz. Joveljić je došao do brojke od osam golova u MLS-u, uz to ima i dve asistencije. To ga trenutno svrstava na 12.