Haos u Novom Pazaru - ruka, crveni i penal u 94. Minutu! Neverovatne scene u nadoknadi, a onda šok (video)

Mondo 16.07.2022  |  Nemanja Stanojčić

Zanimljivo je bilo i u Novom Pazaru gde je domaći tim u nadoknadi propustio priliku da dođe do boda.

Zanimljivo je bilo i u Novom Pazaru gde je domaći tim u nadoknadi propustio priliku da dođe do boda. Nije utakmica Partizana i Radničkog iz Niša jedina u kojoj je bilo uzbudljivo u srpskom fudbalu u petak veče. Haos je bio i u duelu Novog Pazara i Čukaričkog (1:2) gde je viđena neverovatna završnica. U 94. minutu je viđeno igranje rukom, crveni karton, penal i onda promašaj o kom će se tek pričati. Sve to u kratkom vremenskom razmaku, a tragičar bio je Stefan