Šešelj o novim napadima iz Hrvatske: Širenje istine o Jasenovcu smeta onome ko žali što uopšte ima preživelih Srba (video)
Večernje novosti 19.07.2022 | Novosti online
![Šešelj o novim napadima iz Hrvatske: Širenje istine o Jasenovcu smeta onome ko žali što uopšte ima preživelih Srba…](https://nstatic.net/img/logo/s/vecernje-novosti.png)
U NEDOSTATKU bilo kog ozbiljnog argumenta Hrvati počinju da izmišljaju besmislice, rekao je za jutarnji program TV Pink predsednik SRS dr Vojislav Šešelj, komentarišući napade koji dolaze iz te države, a povodom želje predsednika Srbije Aleksandra Vučića da poseti Jasenovac.
Foto: EPA/Koča Sulejmanović Šešelj je rekao da, u nedostatku bilo kog ozbiljnog argumenta, Hrvati počinju da izmišljaju besmislice. Dodaje da to rade već duže vreme, a ovo sa zabranom Vučiću da obiđe Jasenovac je kulminacija. - Da nisu podigli ovo na ovako kriminalni nivo, niko nije ni morao u javnosti da zna da je bio tamo - rekao je Šešelj. Lider radikala ponovio je svoj zahtev da Srbija otkaže gostoprimstvo hrvatskom ambasadoru zbog odbijanja da primi