Amerika se klanja srbinu: Joveljić namestio nišanske sprave - novi gol talentovanog napadača (video)

Večernje novosti 04.08.2022  |  Novosti online

SRPSKI fudbaler Dejan Joveljić igra u odličnoj formi u dresu Los Anđeles Galaksija.

FOTO: N. Paraušić Novim golom najavio je dobru sezonu, ovog puta strelac je bio protiv Gvadalahare u okviru takmičenja Liga kupa, a tim iz Kalifornije slavio je 2:0. Srbin se upisao u strelce u 28. minutu, Efren Alvares izveo je korner, a odlično je reagovao Joveljić, koji je postigao 11. gol na 23 nastupa. Konačan rezultat je postavio 19-godišnji DŽonatan Peres u 62. minutu, te su tako u oba gola protiv tima iz otadžbine učestvovali Meksikanci. U drugom meču ovog