Ludnica na jovićevom debiju! Gol u 95. Minutu za pobedu: Srbin će pamtiti prvi meč po pogotku i po nezaboravnoj drami!

Mondo 14.08.2022  |  Mladen Šolak

Fiorentina je ipak uspela da pobedi povratnika u Seriju A - i to golom u petom minutu nadoknade!

Fiorentina je ipak uspela da pobedi povratnika u Seriju A - i to golom u petom minutu nadoknade! Srpski napadač Luka Jović odlično je počeo epizodu u Fiorentini, dao je gol u utakmici protiv Kremonezea, a njegov tim je ostvario trijumf posle mnogo prolivenog znoja - 3:2 (2:1)! Udarcem rezerviste Rolanda Mandragore u 95. minutu, Viola je savladala "žilavog" protivnika i obradovala navijače osvajanjem tri boda na premijeri. Luka je uspeo da se pogotkom "upiše" u 35.