Siniša Mihajlović otišao ljut sa olimpika: Ovo nam se dugo događa! "Pomračenje" golmana Lacija, a onda i Mihinih igrača

Mondo 14.08.2022  |  Mladen Šolak

Bolonja Siniše Mihajlovića izgubila je na početku sezone u meču protiv Lacija (1:2), iako je imala šansu da na poluvremenu vodi bar dva gola razlike.

Bolonja Siniše Mihajlovića izgubila je na početku sezone u meču protiv Lacija (1:2), iako je imala šansu da na poluvremenu vodi bar dva gola razlike. Srpski stručnjak Siniša Mihajlović završio je još jednu fazu lečenja od leukemije u bolnici, seo je na klupu Bolonje i video poraz svog tima u meču protiv Lacija (1:2), kluba u kojem je pisao istoriju kao igrač. Iako je Bolonja povela na Olimpiku golom Marka Arnautovića u 38. minutu iz penala i iako je imala prilike