Zvezda sa golom minusa iz Haife, očajno drugo poluvreme

Sport klub 17.08.2022  |  Autor:Aleksandar Petrović

Mogli su crveno-beli mnogo bolje da prođu u Haifi, vodili su na poluvremenu sa 2:1, ali su potom bili ispod svakog nivoa u drugom poluvremenu, Makabi će u Beograd doputovati sa golom prednosti – 3:2. vak Izraela Makabi Haifa je ekipa za svaki respekt.

Crvena zvezda je poražena u prvom meču plej-ofa za Ligu šampiona od Makabi Haife u Izraelu – 3:2. Obilovao je meč preokretima, domaći su odlično počeli i terensku inicijativu su krunisali pogotkom Pjeroa, koji je zadavao velike muke odbrani crveno-belih, pre svih Erakoviću. Posle prodora Hazize u 18. minutu i loše reakcije odbrane Zvezde, pa i golmana Borjana, reprezentativac Haitija se odlično snašao, postigao je prvi gol na meču – 1:0. U jeku inicijative domaćih