Победа Србије и пораз Радничког у утакмици за Ану

Ритам града Кг 17.08.2022  |  Ритам Града

У хуманитарној утакмици за Ану Милетић, оболелу од злоћудног, агресивног тумора мозга, ватерполисти Србије су на базену у Крагујевцу у првом полувремену савладали репрезентацију Израела, резултатом 7:2, док је у другом подмлађени Раднички поражен од Израелаца са 5:1.

После дужег времена један меч је одигран на крагујевачком базену, а атрактивни ривали и хуманитарни карактер привукли су велики број љубитеља ватерпола. Србија је нешто спорије ушла у меч, али је почела да се буди средином уводне деонице, када је играч домаћег Радничког, Марко Радуловић, пробио лед. Одмах је изједначио Гал Хаимович, али су „делфини“ до одласка на одмор дошли до 3:1, преко Драшовића и Велкића. У другој четвртини изабраници Дејана Савића убацили су