Pešić: Krenuli smo panično, rano primili gol…

Sport klub 18.08.2022  |  Autor:Aleksandar Petrović

Fudbaler Crvene zvezde Aleksandar Pešić rekao je da je njegova ekipa "panično" počela večerašnji meč protiv Makabija u Haifi, da je u drugo poluvreme ušla "naivno", ali je istakao da veruje da crveno-beli u revanšu mogu do pobede uz podršku sa tribina. „Bilo je sparno, međutim to ne treba da bude izgovor.

Krenuli smo panično, rano primili gol, potom preokrenuli rezultat. U drugo poluvreme smo ušli naivno, znali smo da će oni izaći visoko i pokušati da postignu brz gol, a oni su uspeli i da preokrenu rezultat“, rekao je Pešić, prenosi klub. „Teško je bilo igrati posle toga, pogotovo jer smo naivno primili golove. Ipak, sledi revanš u Beogradu i spremamo se za to“, dodao je on. Fudbaleri Crvene zvezde izgubili su u Haifi od Makabija sa 3:2, u prvoj utakmici plej-ofa