Шапић хоће да раскине уговор са Бус плусом
Нова 18.08.2022 | Аутор:Војислав Милованчевић

Градоначелник Београда Александар Шапић рекао је данас, на седници градског парламента, да ће пробати да раскине уговор о наплаћивању карата у градском превозу. „Пре 10 година је дато некој фирми да наплаћује карте.
Морам да признам потпуно нелогично да наплаћује карте неко кога не интересује како функционише јавни превоз. И то ћемо пробати да раскинемо, само не знам како и по коју цену, али ћемо га раскинути. Продужено прошле године, тачно, а није добро што је продужено ако нео наплаћује 15 одсто карти. Дајте нам мало простора па ћете да видите мере које ћемо да повлачимо“, навео је он. Шапић је рекао да то што касне гасни аутобуси нема везе са њим. "Неко је поменуо да касне









