Drama u Beogradu: Borjan odbranio penal, pa primio gol sa 25 metara u 50. minutu prvog poluvremena (video)

Večernje novosti 23.08.2022  |  Novosti online

FUDBALERI Crvene zvezde igraju revanš meč plej-ofa za Ligu šampiona protiv Makabija, gde moraju nadoknaditi zaostatak od 3:2 iz prvog meča, a rezultat na poluvremenu je 2:1 za šampiona Srbije.

Foto: M.Vukadinović Pred sam kraj prvog poluvremena, u 45. minutu utakmice, ekipa Makabija dobila korner, a prilikom ubavicanja lopte u teren od strane Haife, Srnić je igrao rukom i sudija je svirao penal. Golman Zvezde, Milan Borjan, je uspeo da odbrani penal, ali posle toga je usledio splet nesretnih okolnosti po šampiona Srbije. Scenes in Belgrade! Maccabi Haifa scores just before HT, now it’s 2:1 to Crvena zvezda and 4:4 in aggregate! ⚡️ #UCL