Марку Закербергу се не свиђају ваше навике скроловања: "Друштвене мреже нису само за конзумирање садржаја"
Телеграф 05.09.2022 | Телеграф.рс

Док Марк Закерберг вец́ину својих дана проводи на друштвеним мрежама, нец́ете га никад видети како безумно скролује кроз Инстаграм Реелс
Закерберг сматра да су друштвене мреже најбоље када се користе за комуникацију и "изградњу односа". У недавној епизоди подкаста "Јое Роган Експериенце", извршни директор компаније Мета је рекао да мисли да платформе попут Фацебоока, Инстаграма и Твиттера могу бити корисне за добробит корисника - али првенствено када се користе за повезивање са другима. "Ако само седите и конзумирате ствари, мислим, то није нужно лоше, али генерално није повезано са свим












