Partizan odigrao lud meč na startu Lige konferencije Crno-beli sa igračem manje bili pred podvigom, Česi ipak izvukli bod

Alo 08.09.2022

Fudbaleri Partizana remizirali su u Češkoj protiv Slovacka - 3:3, u utakmici prvog kola grupe D Lige konferencije.

Bio je ovo neverovatan meč sa mnogo preokreta. Partizan je odigrao katastrofalno prvo poluvreme. Gubili su crno-beli 2:0 i imali igrača manje, pošto je crveni karton zbog nesmotrenog starta dobio Kristijan Belić u 22. minutu. Uspeli su izabranici Gordana Petrića da preokrenu rezultat i vodili su sve do 83. minuta kada je domaćin ipak došao do boda. Samo što je počela utakmica, Slovacko dolazi do vođstva. Igrao se peti minut kada je Jan Kolobiška primio loptu i sa