Zvezdin promašaj igra protiv Barselone i Intera! U crveno-belom nastupao 206 minuta, sada je u Ligi šampiona!

Mondo 13.09.2022  |  Mladen Šolak

Na "Marakani" nije uspeo, ali je ostvario san u Češkoj, jer tamo nastupa u najjačem klupskom takmičenju

Na "Marakani" nije uspeo, ali je ostvario san u Češkoj, jer tamo nastupa u najjačem klupskom takmičenju Slovački krilni napadač Erik Jirka (24) igra ove sezone za češki klub Viktoriju Plzenj i u njegovom dresu nastupa u Ligi šampiona. Prošle nedelje je debitovao u najjačem takmičenju u porazu protiv Intera (1:5), a ovog utorka je u Plzenju igrao protiv Intera (0:2). U obe utakmice mu je trener Mihal Bilek (57) davao šansu sa klupe. Jirka je igrač Viktorije od 11.