Црвена звезда тоне - 5 година није била овако лоша! Црвено-бели немоћни у Турској, последњи су у групи!

Мондо 15.09.2022  |  Душан Нинковић

Фудбалери српског шампиона тек у последњих неколико минута играли егал меч против Трабзона.

Фудбалери српског шампиона тек у последњих неколико минута играли егал меч против Трабзона. Фудбалери Црвене звезде уписали су и други пораз у групној фази Лиге Европе. Српски шампион поражен је на гостовању прваку Турске, а Трабзон је до победе (2:1) стигао головима Хамшика у 16. и Трезегеа у 68. минуту. Једини гол за Црвену звезду постигао је Вељко Николић у самом финишу сусрета, а то је био и најбољи период Звездине игре. Иако су због искључења Кингса