Ferencvaroš gazduje u zvezdinoj grupi: Šampion Mađarske se nešali, pao i Monako (video)

Večernje novosti 15.09.2022  |  Č. V.

FERENCVAROŠ je pokazao koliko je kvalitetan. Šampion Mađarske je u prvom kolu Lige Evrope salvadao Trabzon, a sada je ceo plen ode iz Kneževine, pošto je pobedio Monako sa 1:0.

Foto: EPA-EFE/SEBASTIEN NOGIER "Fradi" su sada jedini tim u grupi H u kojoj se nalazi i Crvena zvezda sa maksimalnim učinkom i već na startu takmičenja su pokazali da se radi o sjajnoj ekipi. Odlučujući trenutak utakmice na stadionu "Luj drugi" dogodio se u 79. minutu kada je Balint Vešei iskoristio asistenciju Adame Traorea i doveo svoju ekipu do prednosti. Treba spomenuti da je Ferencvaroš postigao jedan gol i uprvom poluvremenu, ali je pogodak Tokmaka Nguena