Srbija pred eliminacijom Kecmanović izgubio od Alijasima, četvrtfinale praktično nemoguća misija

Alo 17.09.2022

Srpski teniser Miomir Kecmanović poražen je u drugom meču sa reprezentacijom Kanade u okviru Dejvis kupa

Bolji od njega je bio Feliks Ože Alijasim rezultatom 2:0 (6:3, 6:4) za sat i 16 minuta igre. Kanađaninu je u prvom setu bio neophodan samo jedan brejk, dok je Kecmanović imao svoje prilike da se vrati, ali ih nije iskoristio. Drugi set je bio nešto neizvesniji sve do sedmog gema kada je naš predstavnik poklekao i prepustio svoj servis protivniku što ovaj koristi i ujedno na taj način je obezbedio svojoj selekciji učešće na završnom turniru u Malagi od 22. do 27.